Skip to content

Клопотання щодо поновлення строку для подання касаційної скарги

28.11.2010

До  Вищого адміністративного суду України

01010, м. Київ, вул. Московська, д.8, корп.5

 

 

Позивач:

П. І. Б.

адреса

Тел.

Відповідач:

Управління праці та соціального захисту
населення (повна назва)

адреса

тел.

 

Третя особа:

Головне Управління Державного

Казначейства (повна назва)

адреса

тел.

 

До касаційної скарги

на постанову суду першої інстанції (повна назва)

від … по адміністративній справі № …

та Ухвалу … апеляційного адміністративного

суду від  …  по адміністративній справі № …

 

 

Клопотання

щодо поновлення строку  для подання касаційної скарги.

 

23 жовтня 2009 р. … апеляційним адміністративним судом (головуючий суддя – П. І. Б.) було винесено ухвалу, в якій апеляційну скаргу … (П. І. Б. позивача) на постанову … міськрайонного суду (повна назва суду) від від 08.05.09 року по адміністративній справі № … залишено без задоволення, а Постанову вищезгаданого суду – без змін

Позивач з поважних причин не зміг бути присутнім на слуханні у суді апеляційної інстанції, про що завчасно повідомив шановний суд (повідомлення про вручення поштового відправлення № … від 16.10.2009 р.)

23.10.2009 р. справу було розглянуто у відкритому судовому засіданні і винесено ухвалу, яка набрала законної сили з моменту оголошення. Згідно із п. 4 ст. 205 КАСУ мені, як позивачу,  повинно було надіслано рішення суду, в порядку, встановленому статтею 167  цього Кодексу.  

Цитую п 3 статті 167:

«3. Копія  судового  рішення  не  пізніше наступного дня після ухвалення надсилається особі,  яка бере участь у  справі,  але  не була  присутня в судовому засіданні.  Якщо копія рішення надіслана представникові, то вважається, що вона надіслана й особі, яку вона представляє».

Проте, в порушення норм процесуального права, що є порушенням положень Кодексу адміністративного судочинства України, рішення  було відправлене 18.11.2009 р., а отримане Позивачем 20.11.2009 р., про що свідчать поштові штемпелі на конверті.

У зв’язку з тим, що я, … (П. І. Б. позивача), зараз перебуваю у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, та враховуючи особливості мого теперішнього способу життя, як матері двох малолітніх дітей, стан безпорадності, викликаний необхідністю весь свій час приділяти їх вихованню та догляду, так склалися обставини, що , отримавши ухвалу 20.11.2009 р. (п’ятниця), я не мала можливості встигнути ґрунтовно підготувати касаційну скаргу на постанову … міськрайонного суду (повна назва) від 08.05.09 року по адміністративній справі № …та Ухвалу … апеляційного адміністративного суду (повна назва) від  23.10.2009 р. по адміністративній справі № …, та відправити її поштою на адресу  Вищого адміністративного суду України у термін до 22 листопада 2009 р. (неділя).

Прошу суд, вважати причину пропуску поважною, та поновити строк  для подання касаційної скарги.

 

26.11.2009 р.               (підпис)                                 П. І. Б. позивача

 

Додаток: копія конверта, у якому було надіслано ухвалу … апеляційного адміністративного суду з поштовими штемпелями  відділень відправника і одержувача кореспонденції

 

Advertisements
Напиши коментар

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: