Skip to content

СКАРГА. Порушення ст.189 КАСУ у зв’язку з великою кількістю справ

14.11.2010

Предлагаю активнее обсуждать и помогать нашим коллегам при написании жалоб. Ведь то, что это Ноу-хау Киевского апелляционного суда, не мешает всем остальным списать про загруженность в скором времени (пока нарушения прикрывают «задним числом»), ведь они делятся «премудростями». Противостоять такой наглости можно только вместе и нужно, начинается всё с малого, а заканчивается тем, что суды умудряются оправдать даже нарушения КУ!

 

СКАРГА.

ШАНОВНИЙ ПАНЕ ГОЛОВО!!!

 

Наразі, хочу заявити про карний злочин, який саме зараз здійснюється стосовно мене: а саме, позбавлення мене, як громадянки України, Конституційного права на ефективний судовий захист моїх прав, свобод та інтересів від порушень органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами.

Доводжу до Вашого відома, що мною, Дзюбак Оксана Петрівна, 05 серпня 2009 р. до Київського апеляційного адміністративного суду через Бориспільський міськрайонний суд подано апеляційну скаргу на Постанову Бориспільського міськрайонного суду від 03 липня 2009 р. у справі № 2-а-233/09.

Вже з порушенням строку відправки до Київського апеляційного адміністративного суду (ст.188 КАСУ), 10 вересня 2009 року були відправлені мої заява та апеляційна скарга, подані до Бориспільського міськрайонного суду 17 липня та 05 серпня 2009 р. відповідно.

На мою заяву від 06.11.2009 року про стан моєї справи, Київським апеляційним адміністративним судом було повідомлено, що адміністративна справа № 2-а-233/09 зареєстрована 31.07.2009 року за порядковим номером 49397, але не передана судді-доповідачу. Та письмово підтверджено порушення процесуальних строків встановлених ст. 189 КАС України, згідно з якими адміністративна справа реєструється в день її надходження до адміністративного суду апеляційної інстанції та не пізніше наступного дня передається в порядку черговості судді-доповідачу.   

Порушення процесуальних строків, встановлених ст.189 КАСУ Ви письмово пояснюєте великою кількістю справ. Але, відповідно КАСУ процесуальній строк, встановлений для передачі адміністративної справи в порядку черговості судді-доповідачу не передбачено зміни у залежності від кількості справ.

З огляду на наведене виникає висновок ,що здійснення судочинства по даній справі відбувається з постійним порушенням норм та порядку, встановлених Кодексом адміністративного судочинства.

Саме на такі порушення, саме на необхідність чіткого і неухильного дотримання норм КАС України щодо своєчасного вирішення питань про відкриття провадження у справах та їх підготовки до розгляду, звернуто увагу суддів адміністративних судів п.4 Постанови N 7 від 03.04.2009 Верховного Суду України та Ради суддів України «Про стан здійснення судочинства адміністративними судами», але Вами повністю проігноровано.

Будь-які причини зупинення руху апеляційних скарг не є законним підґрунтям для ігнорування будь-якими судами своїх основних обов’язків стосовно своєчасного та належного повідомлення учасників процесу та процедури розгляду апеляційних справ.

Звертаю Вашу увагу на неприпустимість подібних порушень, що вкрай негативно позначаються на оперативності та якості здійснення правосуддя.

На підставі викладеного, керуючись частиною 3 статті 49 Кодексу адміністративного судочинства України, та враховуючи приписи статей 188, 189, 190 Кодексу адміністративного судочинства України,

Вимагаю:
вжити заходів щодо забезпечення передачі судді-доповідачу у порядку черговості апеляційної скарги щодо моєї справі у строки, передбачені законодавством,

вжити заходів щодо забезпечення виконання п. 2 ч.1 и ч. 2 ст. 190 КАСУ у строки, передбачені законодавством

В іншому випадку я буду вимушена звернутися до Ради суддів України.

Додаток: поштовий конверт зі зворотною адресою та сплаченими марками.

 

Advertisements
Напиши коментар

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: