Skip to content

Юлія Тимошенко: сьогоднішнє дійство в суді не нагадує правосуддя

20.02.2010

Кандидат на пост Президента України Юлія Тимошенко заявляє, що вона відкликає свою позовну заяву до Вищого адміністративного суду проти Центральної виборчої комісії, оскільки суд продемонстрував свою заангажованість і небажання з’ясувати істину. 

“Стало зрозуміло, що суд не ставить завдання з’ясовувати істину, і, на жаль, суд діє так само заангажовано, як діяла Центральна виборча комісія, у якій була створена політична більшість кандидата у Президенти Януковича”, – заявила Юлія Тимошенко сьогодні у ВАСУ.

Кандидат в Президенти зокрема наголосила, що суд безпідставно відмовився задовольнити клопотання сторони позивача щодо витребування виборчої документації, а також щодо залучення до розгляду справи свідків.

“Коли ми зрозуміли, що суд відмовляється долучати докази і не витребує всі документи, які він має витребувати згідно діючого законодавства, коли ми зрозуміли, що суд відмовляється навіть слухати свідків, то тоді стало очевидним, що це не суд і це не правосуддя”, – заявила вона.

Юлія Тимошенко додала, що сьогодні вона як кандидат в Президенти, як і звичайні громадяни країни, зіткнулася з тим, що не має можливості захистити свої права в суді.

Юлія Тимошенко, крім того, підкреслила, що їй цілком зрозуміло, чому ВАСУ відмовив у прямій трансляції свого засідання в телевізійному і радіоефірі. “Суд не хотів, щоб Україна і світ бачили, які докази, які документи надавала наша команда суду. Якщо б країна побачила і почула ці аргументи, то кожній людині стало б зрозуміло, що Янукович – не Президент України”, – зазначила вона.

“Я звернулася до суду з проханням припинити це дійство, яке не нагадує правосуддя, і зараз ми чекаємо на таке рішення, і буде очевидно: якщо без нашої участі продовжать розгляд питання, це буде означати, що за будь-яких обставин вони освячують фальсифікацію і хочуть, щоб вона була узаконена”, – заявила Юлія Тимошенко.

Як відомо, напередодні Вищий адміністративний суд України розпочав розгляд справи за позовною заявою кандидата на пост Президента Юлії Тимошенко про визнання протиправними дій, бездіяльності та рішення Центральної виборчої комісії.

Представники кандидата в Президенти Юлії Тимошенко на початку засідання заявили про клопотання щодо забезпечення трансляції судового процесу у прямому радіо- і телеефірі, у задоволенні якого колегія суддів відмовила.

Вищий адміністративний суд також відмовив у задоволенні однієї частини клопотання про витребування виборчої документації. Зокрема, відмова стосується тієї частини щодо витребування документації окружних виборчих комісій №№ 10, 24, 44, 109, 110, 111, які були утворені в Автономній Республіці Крим.

Суд також відмовився запросити у якості свідків 13 представників обласних управлінь Міністерства внутрішніх справ, а також представників окружних та дільничних виборчих комісій.

www.tymoshenko.ua

Advertisements
Напиши коментар

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: